FANDOM


UWAGA: Ta strona dotyczy klubu Garbarnia Kurów (dawniej m.in. LZS Kurów), nie należy mylić go z sekcją szachową LZS Kurów i zespołami KKS (dawniej LZS) Kurów z województwa łódzkiego i KS (dawniej LZS) Kurów z województwa dolnośląskiego.
KKS Garbarnia Kurów
Herb Garbarni
Data założenia 22.06.1953
Siedziba 24-170 Kurów, ulica Warszawska 15
Nazwa stadionu Stadion im. Karola Wolnego
Telefon 605383641
Barwy zielono-czerwone
Prezes Maciej Wiejak
Trener Tomasz Guz
Pojemność stadionu 300 krzesełek
Oświetlenie brak
Wymiary boiska 104x68 m
Najwyższe zwycięstwo LKS - LZS Baranów 13:0 (klasa powiatowa, 23.09.1973)
Najwyższa porażka Wisła II Puławy - Garbarnia 12:1 (klasa A, 25.08.2013)
Najwyższe zwycięstwo w IV lidze Garbarnia - Kosovia Kosów Lacki 9:0 (31.10.1998)
Najwyższa porażka w IV lidze Orlęta Łuków - Garbarnia 9:1 (04.11.2000)

Kurowski Klub Sportowy Garbarnia - klub piłkarski (dawniej wielosekcyjny) mający siedzibę w Kurowie.

HistoriaEdytuj

Od powstania klubu do lat 90.Edytuj

Klub powstał 22 czerwca 1953 roku z inicjatywy pracowników Lubelskich Zakładów Futrzarskich w Kurowie pod nazwą Włókniarz i miał cztery sekcje: piłka nożna, kolarstwo, tenis stołowy, podnoszenie ciężarów. Na przestrzeni lat zmieniał kilka razy swoją nazwę - na LZS, LKS, Kurowianka. Pierwszym boiskiem, na którym odbywały się mecze, był teren na błoniach przy dawnych stawach w widłach Kurówki i Strugi Kurowskiej, która płynie przy ulicy Nadrzecznej. W 1956 roku do Kurowa przeniósł się Karol Wolny. Sekcja piłki nożnej zaczynała rozgrywki od klasy C, pnąc się przez wyższe klasy rozgrywkowe. Przed 1970 rokiem przez krótki czas klub miał sekcję piłki siatkowej mężczyzn, która grała w klasie A. W 1986 roku piłkarska Kurowianka grała w klasie B okręgu puławskiego obok Clementovii Klementowice.

Od lat 90. XX wieku do dziśEdytuj

15 stycznia 1991 roku LKS Kurowianka zmienił nazwę na LKS Garbarnia. W sezonie 1995/1996 Garbarnia awansowała do IV ligi, z której spadła po pięciu sezonach. W kolejnym sezonie Garbarnia spadła z klasy okręgowej do klasy A. Głównym sponsorem klubu w tych latach był Wiesław Peciak. 18 kwietnia 2009 roku Garbarnia pokonała u siebie 4:2 Zawiszę Garbów, natomiast 23 kwietnia rozpoczął się remont stadionu. W tym czasie Garbarnia rozgrywała swoje mecze jako gospodarz na stadionie w Bogucinie, a później w Garbowie. Klub z Kurowa od 28 lipca 2010 roku swoje mecze rozgrywa ponownie u siebie. Ostatni awans wywalczono 11 czerwca 2017 roku.

Największe sukcesyEdytuj

  • 5. miejsce na koniec sezonu 1997/1998 w IV lidze

Sekcja piłki nożnej mężczyzn - archiwum sezonówEdytuj

  • Sezon 1953: brak danych z ligi, brak udziału w Wojewódzkim Pucharze Polski
  • Sezon 1954: brak danych z ligi i Wojewódzkiego Pucharu Polski
  • Sezon 1955: brak danych z ligi i Wojewódzkiego Pucharu Polski
  • Sezon 1956: brak danych z ligi i Wojewódzkiego Pucharu Polski
  • Sezon 1957: lubelska klasa C (VI poziom rozgrywkowy), brak danych z Wojewódzkiego Pucharu Polski
  • Sezon 1958: lubelska klasa C (VI poziom)
  • Sezon 1959: lubelska klasa C (VI poziom), rywale: m.in. Clementovia Klementowice i LZS Końskowola
  • Sezon 1960: prawdopodobnie klasa C (VI poziom); rywalem m.in. Clementovia Klementowice
  • Sezon 1960/1961: brak danych z ligi
  • Sezon 1961/1962: brak danych z ligi, brak udziału w Wojewódzkim Pucharze Polski
  • Sezon 1962/1963: brak danych z ligi, brak udziału w Wojewódzkim Pucharze Polski

Lubelska klasa B, grupa kraśnicka II (V poziom ligowy) - 1963/1964Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Stal II Poniatowa 23 61-10
2 LZS Niedrzwica Duża 17 35-21
3 LZS Nałęczów Beniaminek 13 19-19
4 Opolanka Opole Lubelskie 13 29-38
5 Clementovia Klementowice 10 21-29
6 LZS Wąwolnica Beniaminek 5 19-39
7 LZS Kurów 3 0-18 (bilans bramkowy z wiosny)

Wojewódzki Puchar Polski: prawdopodobnie brak udziału

  • Sezon 1964/1965: brak danych z ligi (jeśli był udział, to awansował LZS Wąwolnica Spadkowicz) i Wojewódzkiego Pucharu Polski
  • Sezon 1965/1966: brak danych z ligi, brak udziału w Wojewódzkim Pucharze Polski

Lubelska klasa B, grupa puławska (VI poziom) - 1966/1967 (po rundzie jesiennej)Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Stal II Poniatowa Spadkowicz 16 26-8
2 Wisła II Puławy Spadkowicz 15 40-10
3 LZS Nałęczów Spadkowicz 13 18-13
4 LZS Wąwolnica Spadkowicz 12 22-14
5 LZS Józefów nad Wisłą Spadkowicz 11 21-16
6 Clementovia Klementowice Spadkowicz 9 22-22
7 Opolanka II Opole Lubelskie 6 22-30
8 LZS Borysów 4 10-31
9 LZS Kurów 2 9-29
10 LZS Końskowola 2 4-31

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa B, grupa puławska (VI poziom) - 1967/1968 (po rundzie jesiennej)Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Wisła II Puławy 17 39-13
2 LZS Kurów 15 22-6
3 LZS Józefów nad Wisłą 14 42-11
4 Clementovia Klementowice 11 28-14
5 LZS Wąwolnica 10 26-23
6 Opolanka II Opole Lubelskie 7 21-31
7 LZS Janowiec (Spadkowicz lub Beniaminek) 5 21-33
8 LZS Nałęczów 5 19-39
9 LZS Borysów 4 10-35
10 LZS Końskowola 2 16-37

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

  • Sezon 1968/1969: brak danych z klasy B, brak udziału w Wojewódzkim Pucharze Polski

Lubelska klasa A, grupa północna (V poziom) - 1969/1970Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Podlasie Biała Podlaska 37 67-22
2 Sygnał Lublin 37 65-24
3 Nadbużanka Wola Uhruska 31 64-36
4 Trawena Trawniki 28 55-31
5 Kolejarz Małaszewicze 28 56-33
6 Victoria Parczew 24 47-53
7 Wisła II Puławy 23 38-46
8 Sokół Adamów 21 29-47
9 Orlęta Łuków 20 33-49
10 LZS Kurów Beniaminek 20 51-71
11 Orlęta Radzyń Podlaski 19 37-49
12 Chełmianka II Chełm 14 23-54
13 LZS Milanów (prawdopodobnie Beniaminek) 9 26-80

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa A, grupa północna (V poziom) - 1970/1971Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Chełmianka Chełm Spadkowicz 40 73-15
2 Trawena Trawniki 31 67-30
3 Kolejarz Małaszewicze 30 63-38
4 Nadbużanka Wola Uhruska 27 46-29
5 Wisła II Puławy 26 34-24
6 Orlęta Łuków 21 45-39
7 Sokół Adamów 20 33-42
8 Świdniczanka Świdnik 19 36-41
9 Victoria Parczew 17 36-53
10 Włodawianka Włodawa 17 31-62
11 LKS Kurów 10 23-58
12 Krzna Biała Podlaska 6 21-72

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa B, grupa puławska (VI poziom) - 1971/1972Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 LKS Kurów Spadkowicz 28 62-34
2 LZS Józefów nad Wisłą 24 42-32
3 LZS Janowiec 23 67-36
4 LZS Piotrawin 22 50-47
5 Opolanka II Opole Lubelskie 19 60-43
6 LZS Końskowola 18 45-36
7 LZS Borysów 16 42-38
8 LZS Nałęczów 13 37-40
9 LZS Żyrzyn 8 34-56
10 WólkaProfecka Puławy 7 5-76

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska Lubelska klasa A, grupa północna (V poziom) - 1972/1973Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Trawena Trawniki 36 62-15
2 Spójnia Lublin Beniaminek 27 48-31
3 Orlęta Radzyń Podlaski 26 49-41
4 Orlęta Łuków 24 46-34
5 MKS/Lewart Lubartów 24 30-26
6 Włodawianka Włodawa 23 34-33
7 Wisła II Puławy 21 35-35
8 Świdniczanka Świdnik 20 35-47
9 Huragan Międzyrzec Podlaski Spadkowicz 19 29-43
10 LKS Stoczek Łukowski Beniaminek 16 22-43
11 Victoria Parczew 14 22-43
12 LKS Kurów Beniaminek 13 19-43

Wojewódzki Puchar Polski:

  • I runda: LZS Janowiec - LKS Kurów 0:4
  • II runda: LKS Kurów - Wisła II Puławy 0:5

Lubelska klasa powiatowa, grupa puławska I (V poziom) - 1973/1974Edytuj

Runda jesienna (następnie anulowana)

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 LKS Kurów 10 25-4

Pozostałe zespoły (kolejność nieznana):

  • LZS Markuszów Beniaminek (bilans z LKS-em Kurów: 0 punktów, bramki: 2-3)
  • LZS Janowiec Beniaminek (bilans z LKS-em Kurów: 0 punktów, bramki: 1-3)
  • LZS Końskowola Beniaminek (bilans z LKS-em Kurów: 0 punktów, bramki: 0-3)
  • LZS Wąwolnica Beniaminek (bilans z LKS-em Kurów: 0 punktów, bramki: 0-3)
  • LZS Baranów Beniaminek (bilans z LKS-em Kurów: 0 punktów, bramki: 0-13)

Restart rozgrywek

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 LKS Kurów 20 42-9

Pozostałe zespoły (kolejność nieznana):

  • LZS Markuszów Beniaminek (bilans z LKS-em Kurów: 0 punktów, bramki: 2-7)
  • LZS Końskowola Beniaminek (bilans z LKS-em Kurów: 0 punktów, bramki: 5-9)
  • LZS Janowiec Beniaminek (bilans z LKS-em Kurów: 0 punktów, bramki: 0-6)
  • LZS Garbów Beniaminek (bilans z LKS-em Kurów: 0 punktów, bramki: 1-10)
  • LZS II Garbów Beniaminek (bilans z LKS-em Kurów: 0 punktów, bramki: 1-10)

Turniej o baraże do klasy powiatowej

  • półfinał: LKS Kurów - LZS Gołąb 8:0 (w drugim półfinale: LZS Wąwolnica - LZS Kośmin 1:0)
  • finał: LKS Kurów - LZS Wąwolnica 6:2

Baraże o awans (dla Wisły II baraż o utrzymanie)

  • Wisła II Puławy - LKS Kurów 1:1
  • LKS Kurów - Wisła II Puławy 1:0

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: LZS Markuszów - LKS Kurów 3:0 wo, na boisku 0:4

Lubelska klasa międzypowiatowa, grupa północna (IV poziom) - 1974/1975Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Motor II Lublin Spadkowicz 43 lub 45 66(?)-18
2 Tur Milejów-Osada Spadkowicz 40 74-20
3 Orion Niedrzwica Duża 32 44-37
4 Budowlani Lublin 31 50-40
5 Orlęta Radzyń Podlaski 28 63-36
6 Lublinianka II Lublin Spadkowicz 27 53 lub 65-33
7 Włodawianka Włodawa 26 40-34
8 Orlęta Łuków 25 41-35
9 LKS Kurów Beniaminek 25 44-46
10 Kolejarz Małaszewicze 23 42-52
11 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 38-45
12 LKS Stoczek Łukowski Beniaminek 21 32-65
13 Piaskovia Piaski Beniaminek 16 26-64
14 Victoria Parczew 4 21-121

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa A, grupa północna (IV poziom) - 1975/1976Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Tur Milejów-Osada 41 70-24
2 Lublinianka II Lublin 41 67-30
3 Budowlani Lublin 37 79-33
4 LZS Elizówka 33 78-42
5 LKS Kurów 33 63-36
6 Orion Niedrzwica Duża 29 46-40
7 Orlęta Łuków 26 47-39
8 Huragan Międzyrzec Podlaski 25 49-46
9 Orlęta Radzyń Podlaski 24 34-43
10 POM Piotrowice 19 29-50
11 Kolejarz Małaszewicze 19 29-59
12 Unia Bełżyce Beniaminek 14 40-68
13 Sokół Adamów 13 26-75
14 LKS Stoczek Łukowski 10 21-93

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa A (IV poziom) - 1976/1977Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Wisła Puławy Spadkowicz ? ?-? (m.in. porażka 2:0 z LKS-em/Lewartem)

Pozostałe z 15 drużyn:

  • MLKS/Lewart Lubartów Spadkowicz - minimum 4 pkt., stosunek bramkowy 9-0 łącznie w pierwszym meczu z Wisłą i w jednym ze spotkań z LZS-em
  • Motor II Lublin Spadkowicz
  • Avia II Świdnik Spadkowicz
  • Opolanka Opole Lubelskie Spadkowicz
  • Sygnał Lublin Spadkowicz
  • Trawena Trawniki Spadkowicz
  • Tur Milejów-Osada
  • Lublinianka II Lublin
  • Budowlani Lublin
  • LZS Elizówka (m.in. porażka 7:0 z LKS-em/Lewartem)
  • LKS Kurów
  • Stal II Poniatowa
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal II Kraśnik

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa B, grupa wschodnia (V poziom) - 1977/1978 (po rundzie jesiennej + w rundzie wiosennej: wyniki LKS-u Kurów poza meczem z Suchodołami i wyniki meczów Unii poza rezultatem z Traweną II /Unia na pewno wygrała/)Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1* Unia Bełżyce 44 67-30
2* Wisła II Puławy (Spadkowicz lub Beniaminek) 25 58-18
3* Orion Niedrzwica Duża 22 35-17
4* Świdniczanka Świdnik 21 31-9
5* POM Piotrowice 20 39-20
6* LKS Suchodoły 17 36-22
7* Garbarnia Kurów Spadkowicz 17 29-50
8* LZS Krężnica Jara 12 26-35
9* Grom Firlej (Spadkowicz lub Beniaminek) 11 14-37
10* LKS Ciecierzyn/Leonów (Spadkowicz lub Beniaminek) 9 21-38
11* Trawena II Trawniki 9 18-39
12* LKS Wilkołaz Pierwszy 9 21-43
13* LZS Ostrów Lubelski 8 22-38
14* Grom Niedrzwica Kościelna 6 19-45

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa B (VI poziom) - 1978/1979Edytuj

Prawdopodobny skład ligi /12 drużyn/:

  • LKS Leonów Spadkowicz (minimum 3 punkty, bramki 4-1)
  • LZS Końskowola (minimum 2 punkty, bramki 4-4)
  • LZS Gołąb (minimum 3 punkty, bramki 3-1)
  • Mazowsze Stężyca (minimum 6 punktów, bramki 13-1)
  • Cisy Nałęczów (minimum 2 punkty, bramki 7-3)
  • LZS Janowiec (minimum 4 punkty, bramki 11-3)
  • LZS Wola Osowińska (minimum 3 punkty, bramki 7-1)
  • Stal II Poniatowa (minimum 2 punkty, bramki 2-1)
  • Delta Dęblin (minimum 2 punkty, bramki 2-1)
  • LKS Firlej Spadkowicz (minimum 0 punktów, bramki 3-4)
  • LZS Józefów nad Wisłą (minimum 1 punkt, bramki 1-1)
  • LKS Kurów Spadkowicz (minimum 8 punktów, bramki 21-57)

Wojewódzki Puchar Polski brak danych

Lubelska klasa C, grupa puławska (VII poziom) - 1979/1980Edytuj

  • LZS Czesławice (minimum 0 punktów, bramki 2-8)
  • LKS Kurów Spadkowicz
  • LZS Sadurki (minimum 2 punkty, bramki 6-5)
  • LZS Bochotnica (minimum 2 punkty, bramki 3-1)
  • Clementovia Klementowice (minimum 1 punkt, bramki 6-8)
  • LZS Wola Przybysławska (minimum 2 punkty, bramki 5-8)
  • LZS Ułęż (minimum 0 punktów, bramki 2-7)

Wojewódzki Puchar Polski

  • prawdopodobnie I runda: LKS Kurów - Avia II Świdnik 0:4

Lubelska klasa C, grupa puławska (VII poziom) - 1980/1981 (prawdopodobny skład ligi)Edytuj

  • LZS Końskowola
  • LKS Kurów
  • LZS Wola Przybysławska
  • Zawisza Garbów
  • LZS Janowiec
  • LZS Borysów
  • LZS Bochotnica
  • Leopoldów Rososz

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa C, grupa puławska (VII poziom) - 1981/1982Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 LZS Wola Przybysławska 26 43-18
2 Zryw Miłocin 23 63-35
3 LZS Leopoldów 19 49-43
4 Zawisza Garbów 18 51-38
5 LKS Kurów 18 45-32
6 LZS Borysów 16 35-43
7 LZS Janowiec 10 22-43
8 LZS Bochotnica 8 26-54
9 Clementovia Klementowice 2 31-76

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa C, grupa puławska (VII poziom) - 1982/1983 (skład ligi)Edytuj

  • LZS Borysów
  • LZS Bochotnica
  • Zawisza Garbów
  • BłyskawicaLeopoldów Rososz
  • LKS Kurów
  • Clementovia Klementowice
  • Zryw Miłocin
  • LZS Janowiec

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

  • Sezon 1983/1984: brak danych z ligi i Wojewódzkiego Pucharu Polski

Lubelska klasa B, grupa puławska (VII poziom) - 1984/1985Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Orlęta II Dęblin 29 78-20
2 LZS Janowiec 22 57-34
3 Leopoldów Rososz 20 59-41
4 LZS Wola Przybysławska 19 50-32
5 LZS Wąwolnica 18 65-44
6 Clementovia Klementowice 18 59-43
7 Kurowianka Kurów 11 23-42
8 LZS Żyrzyn 4 18-77
9 LZS Bochotnica 3 22-93

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa B, grupa puławska (prawdopodobnie VII poziom) - 1985/1986Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Leopoldów Rososz 35 82-22
2 LZS Miłocin 31 65-29
3 Zawisza Garbów 29 65-29
4 LZS Janowiec 29 56-35
5 Kurowianka Kurów 22 55-44
6 LZS Borysów 21 46-50
7 WólkaPolanowska Wólka Dobrska 14 55-44
8 LZS Wąwolnica 12 38-58
9 LZS Bochotnica 12 36-81
10 LZS Sadurki 9 26-76
11 Clementovia Klementowice 6 20-76

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa B, grupa puławska (prawdopodobnie VII poziom) - 1986/1987Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Zawisza Garbów 22 77-22
2 LZS Janowiec 20 39-21
3 Kurowianka Kurów 19 39-19
4 LZS Końskowola 17 39-18
5 LZS Rogów 14 49-55
6 WólkaPolanowska Wólka Dobrska 9 32-44
7 LZS Wąwolnica 8 43-45
8 LZS Stary Pożóg 6 27-106

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa B, grupa puławska - 1987/1988Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 LZS Janowiec 30 72-21
2 SpółdzielcaLeopoldów Rososz 29 69-30
3 Amazonka Końskowola 29 72-42
4 Spartan Skowieszynek 20 61-61
5 Jaworzanka Rogów 17 55-44
6 Kurowianka Kurów 14 51-56
7 LZS Stary Pożóg 12 56-88
8 LZS Wąwolnica 11 35-63
9 Tęcza Markuszów 11 36-60
10 LZS Drzewce 11 44-88

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa B, grupa puławska - 1988/1989Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 SpółdzielcaLeopoldów Rososz 37 96-25
2 Kurowianka Kurów 34 73-28
3 LZS Stary Pożóg 25 70-54
4 LZS Wąwolnica 24 66-48
5 Spartan Skowieszynek 22 54-49
6 Tęcza Markuszów 22 43-28
7 Strażak Końskowola 16 33-56
8 Jaworzanka Rogów 12 37-55
9 LZS Karczmiska Pierwsze Beniaminek 12 45-79
10 RSP Drzewce 11 42-79
11 Gondolierzy Strzyżowice Beniaminek 11 42-79

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa B, grupa puławska - 1989/1990Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 LZS Stary Pożóg 30 83-22
2 LZS Wąwolnica 26 73-34
3 Hetman Gołąb 25 71-32
4 Garbarnia Kurów 25 69-36
5 Cisy II Drzewce 25 63-36
6 Spartan Skowieszynek 19 62-50
7 LZS Kajetanów 9 46-118
8 Tęcza Markuszów 8 21-82
9 LZS Karczmiska Pierwsze 7 31-79
10 Jaworzanka Rogów 6 35-65

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa B, grupa puławska - 1990/1991 (tabela po rundzie jesiennej)Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Garbarnia Kurów 12 33-3
2 Hetman Gołąb 8 21-16
3 Spartan Skowieszynek 3 13-27
4 Jaworzanka Rogów 1 8-29

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa A, grupa I (VI poziom) - 1991/1992 (* - drużyny bez znanego wyniku w rundzie jesiennej z Michowem)Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 AndyMax Janowiec 33 75-19
2 Garbarnia Kurów Beniaminek 33 70-21
3* Interpegro Przytoczno 18 34-31
4* Mazowsze Stężyca 17 42-30
5* Flis Leszkowice 16 37-47
6* LZS Kamionka 15 34-37
7* Hetman Gołąb Beniaminek 12 35-46
8 Polesie Kock 12 36-55
9* LZS Wola Osowińska 10 20-64
10 LZS Michów 1 6-53

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: Garbarnia Kurów - Vir Dorohucza 4:0
  • II runda: Garbarnia Kurów - Trawena Trawniki 3:0 wo
  • III runda: Garbarnia Kurów - Stal Poniatowa (nieznaczna wygrana gości)

Lubelska klasa wojewódzka (V poziom) - 1992/1993Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Granit Bychawa Beniaminek 49 67-14
2 Opolanka Opole Lubelskie Beniaminek 40 78-26
3 POM Piotrowice 34 66-25
4 Garbarnia Kurów Beniaminek 31 49-32
5 Trawena Trawniki Spadkowicz 30 53-37
6 Bystrzyca Borki 28 44-37
7 Serokomla Janowiec Beniaminek 26 52-49
8 Orion Niedrzwica Duża 25 45-49
9 Leopoldów Rososz 24 44-39
10 Tur Milejów-Osada Spadkowicz 23 41-55
11 Zawisza Garbów 21 48-56
12 LZS Wierzchowiska Pierwsze 14 41-71
13 LZS Stary Pożóg 12 27-76
14 Czarni Pliszczyn 7 27-116

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa wojewódzka (V poziom) - 1993/1994 (* - drużyny, w których nie uwzględniono meczu z Lublinianką II w rundzie jesiennej)Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1* Legion Miłocin 45 (21) 85-24 (32-14)
2 Bystrzyca Borki 45 88-40
3* POM Piotrowice 43 (22) 67-24 (28-8)
4* Orion Niedrzwica Duża 39 (16) 74-38 (38-20)
5* Tur Milejów-Osada 38 (28) 68-41 (43-10)
6* Trawena Trawniki 34 (16) 57-34 (27-24)
7* Garbarnia Kurów 33 (18) 55-41 (28-22)
8* Wawel Wąwolnica Spadkowicz 31 (15) 54-47 (26-23)
9* Górnik II Łęczna 29 (18) 65-68 (37-31)
10* Serokomla Janowiec 27 (15) 56-61 (29-32)
11* LZS Wierzchowiska Pierwsze 23 (6) 41-64 (14-47)
12* SpółdzielcaLeopoldów Rososz 20 (13) 44-67 (26-31)
13* Mazowsze Stężyca 17 (4) 40-84 (14-42)
14* Zawisza Garbów 14 (8) 30-86 (16-40)
15* LZS Stary Pożóg 12 (5) 29-85 (14-48)
16 Lublinianka II Lublin 10 15-71

Wojewódzki Puchar Polski:

  • II runda: Hetman Gołąb - Garbarnia Kurów 2:4
  • III runda: Garbarnia Kurów - Wisła Puławy (brak danych o wyniku)

Lubelska klasa okręgowa (V poziom) - 1994/1995Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Sygnał Lublin Spadkowicz 40 39-23
2 Garbarnia Kurów 39 59-22
3 Unia Bełżyce Spadkowicz 37 53-24
4 POM Piotrowice 32 44-31
5 MKS/Lewart Lubartów Spadkowicz 31 51-29
6 Legion Miłocin 31 43-30
7 Orion Niedrzwica Duża 26 32-34
8 Świdniczanka Świdnik Spadkowicz 22 30-39
9 Trawena Trawniki 21 30-45
10 Cisy Nałęczów Spadkowicz 19 26-38
11 Tur Milejów-Osada 19 25-37
12 Bystrzyca Borki 19 28-63
13 BKS Lublin Spadkowicz 18 34-56
14 Tęcza Kraśnik Spadkowicz 10 20-55

Wojewódzki Puchar Polski:

  • II runda: Unia Wilkołaz Pierwszy - Garbarnia Kurów

Lubelska klasa okręgowa (V poziom) - 1995/1996Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Garbarnia Kurów 67 91-15
2 Unia Bełżyce 54 90-42
3 Legion Miłocin/Tomaszowice 42 56-36
4 Tur Milejów-Osada 38 26-25
5 MKS/Lewart Lubartów 36 41-47
6 Świdniczanka Świdnik 35 45-39
7 Cisy Nałęczów 35 37-33
8 POM Piotrowice 35 48-50
9 Orion Niedrzwica Duża 35 43-64
10 BKS Lublin 34 40-50
11 Bystrzyca Borki 28 35-56
12 Tajfun Ostrów Lubelski Beniaminek 25 39-65
13 Wawel Wąwolnica Beniaminek 22 30-55
14 Trawena Trawniki 21 28-65

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelsko-radomska IV liga (IV poziom) - 1996/1997Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Czarni Dęblin 72 83-31
2 Wisła Puławy 62 56-21
3 Mazowsze Grójec 59 74-42
4 Orzeł Wierzbica Beniaminek 54 59-29
5 Szydłowianka Szydłowiec 49 55-37
6 Pilica Białobrzegi 46 50-35
7 TP/Radomiak Radom Spadkowicz 43 37-34
8 Garbarnia Kurów Beniaminek 42 45-44
9 Stal Kraśnik 39 44-49
10 Proch Pionki 36 53-61
11 Sygnał Lublin 36 43-52
12 Opolanin Opole Lubelskie 36 39-51
13 Hortex Ryki 36 44-67
14 Broń Radom 33 46-62
15 Stal Poniatowa 26 35-63
16 Granit Bychawa 11 23-100

Wojewódzki Puchar Polski:

  • III runda: Tajfun Ostrów Lubelski - Garbarnia Kurów 3:6
  • IV runda: Omega Lublin - Garbarnia Kurów 0:8
  • V runda: Świdniczanka Świdnik Duży - Garbarnia Kurów 3:1

Lubelsko-radomska IV liga (IV poziom) - 1997/1998Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Szydłowianka Szydłowiec 80 87-19
2 Górnik II Łęczna Beniaminek 73 81-23
3 TP/Radomiak Radom 62 71-30
4 Stal Kraśnik 58 62-31
5 Garbarnia Kurów 50 54-36
6 Pilica Białobrzegi 49 59-42
7 Mazowsze Grójec 47 67-52
8 Broń Radom 47 39-46
9 Wisła Puławy 41 52-43
10 Sygnał Lublin 34 30-49
11 Orzeł Wierzbica 33 47-78
12 Powiślanka Lipsko Beniaminek 29 40-57
13 Stal Poniatowa 26 40-62
14 Hortex Ryki 22 42-67
15 Opolanin Opole Lubelskie 21 33-72
16 Proch Pionki 12 35-122

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelsko-radomsko-bialsko-siedlecka IV liga (IV poziom) - 1998/1999Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 MZKS Kozienice Spadkowicz 86 86-11
2 TP/Radomiak Radom 84 93-20
3 Stal Kraśnik 69 103-47
4 Górnik II Łęczna 64 85-36
5 Czarni/Orlęta Dęblin Spadkowicz 63 59-29
6 MKS/Lewart Lubartów Beniaminek 60 68-40
7 Video Ciepielów Beniaminek 60 53-37
8 KP Lublin Spadkowicz 53 66-50
9 Podlasie Sokołów Podlaski 52 57-45
10 Pogoń Siedlce 51 49-43
11 Garbarnia Kurów 39 59-55
12 Wilga Garwolin Spadkowicz 34 43-64
13 Promnik Łaskarzew 32 33-77
14 Unia Krzywda 28 37-68
15 Kosovia Kosów Lacki 27 31-98
16 LZS Sobolew Beniaminek 23 33-85
17 Triticum Terespol Beniaminek 22 26-103
18 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 21-115

Wojewódzki Puchar Polski:

  • ewentualne wcześniejsze rundy: brak danych
  • IV runda: Grom Firlej - Garbarnia Kurów 0:10
  • ćwierćfinał: Garbarnia Kurów - Górnik II Łęczna 5:6 pd.

Lubelsko-radomsko-bialsko-siedlecka IV liga (IV poziom) - 1999/2000Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 KS/Radomiak Radom 78 92-25
2 MKS/Lewart Lubartów 67 71-31
3 Mazowsze Grójec Beniaminek 66 71-37
4 AZS/Podlasie Biała Podlaska Spadkowicz 60 56-36
5 Górnik II Łęczna 57 65-36
6 Pogoń Siedlce 57 71-43
7 Stal Kraśnik 56 60-39
8 Szydłowianka Szydłowiec Spadkowicz 53 56-39
9 Orlęta Łuków Spadkowicz 50 59-47
10 Wisła Puławy Beniaminek 49 59-45
11 Podlasie Sokołów Podlaski 47 52-63
12 KP Lublin 46 62-62
13 Czarni/Orlęta Dęblin 39 39-57
14 Wilga Garwolin 39 49-63
15 Garbarnia Kurów 39 43-71
16 Video Ciepielów 35 37-56
17 Mazovia Mińsk Mazowiecki Beniaminek 15 22-117
18 GLKS Rokitno Beniaminek 10 32-129

Wojewódzki Puchar Polski

  • wcześniejsze rundy: brak danych
  • V runda: Legion Tomaszowice - Garbarnia Kurów 1:4
  • VI runda: wolny los
  • Ćwierćfinał: Garbarnia Kurów - Lublinianka Lublin 2:3

Lubelska IV liga (IV poziom) - 2000/2001Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Stal Kraśnik 85 100-33
2 Motor Lublin 71 81-37
3 Górnik II Łęczna 69 86-39
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 63 73-38
5 Unia Hrubieszów 61 69-49
6 Orlęta Łuków 55 70-49
7 Orlęta Radzyń Podlaski Beniaminek 54 57-41
8 Wisła Puławy 53 58-67
9 AZS/Podlasie Biała Podlaska 50 58-43
10 Avia Świdnik Spadkowicz 49 59-50
11 Legion Tomaszowice Beniaminek 49 55-57
12 Czarni/Orlęta Dęblin 46 64-57
13 Granica Lubycza Królewska 41 36-45
14 Victoria Łukowa/Chmielek 33 34-58
15 Garbarnia Kurów 30 43-95
16 Korona Łaszczów Beniaminek 23 45-95
17 Start Krasnystaw Beniaminek 23 38-108
18 Dwernicki Stoczek Łukowski Beniaminek 14 32-100

Wojewódzki Puchar Polski: ?: Powiślak Końskowola - Garbarnia Kurów 0:2 ?: Garbarnia Kurów - Legion Tomaszowice /awans gospodarzy/ ?: Garbarnia Kurów - Górnik II Łęczna 0:1

Lubelska klasa okręgowa (V poziom) - 2001/2002Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Stal Poniatowa 84 105-21
2 Unia Bełżyce 57 70-40
3 Orion Niedrzwica Duża 55 55-40
4 Janowianka Janów Lubelski 54 64-31
5 Opolanin Opole Lubelskie 53 78-44
6 Orły Kazimierz Dolny 51 55-36
7 POM Piotrowice 49 65-49
8 Ruch Ryki 43 61-52
9 Świdniczanka Świdnik Duży 43 51-48
10 Cisy Nałęczów 40 55-67
11 Orzeł Urzędów Beniaminek 37 53-60
12 Wawel Wąwolnica 35 57-82
13 Tur Milejów-Osada 29 50-67
14 Puławiak Puławy 26 39-73
15 LKS Wierzchowiska Pierwsze 21 30-93
16 Garbarnia Kurów Spadkowicz 7 28-111

Wojewódzki Puchar Polski: brak danych

Lubelska klasa A, grupa II (VI poziom) - 2002/2003Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Zawisza Garbów 58 83-34
2 SPKS Dąbrowica 54 61-26
3 Hetman Gołąb 48 62-43
4 Powiślak Końskowola 47 50-37
5 Tajfun Ostrów Lubelski 44 60-40
6 KS Bogucin 37 51-52
7 GKS Niedźwiada 35 44-53
8 AmatorLeopoldów Rososz 35 56-67
9 GKS Niemce 33 40-53
10 LKS Wierzchowiska Pierwsze Spadkowicz 32 41-52
11 Serokomla Janowiec 30 23-43
12 Garbarnia Kurów Spadkowicz 29 38-57
13 Żyrzyniak Żyrzyn 23 35-54
14 Mazowsze Stężyca 18 32-67

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: KS Bogucin - Garbarnia Kurów 0:1
  • II runda: Garbarnia Kurów - Żyrzyniak Żyrzyn 3:1
  • III runda: Garbarnia Kurów - Puławiak Puławy 1:3

Lubelska klasa A, grupa II (VI poziom) - 2003/2004Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Hetman Gołąb 52 64-26
2 Żyrzyniak Żyrzyn 49 69-38
3 Motor II Lublin Beniaminek 42 62-33
4 AmatorLeopoldów Rososz 40 49-40
5 Mazowsze Stężyca 35 45-32
6 AutoMróz Ryki Beniaminek 32 43-37
7 Powiślak Końskowola 29 40-38
8 LZS Dąbrowica 28 46-46
9 Serokomla Janowiec 23 29-35
10 KS Bogucin 21 36-51
11 Garbarnia Kurów 21 33-52
12 Wawel Wąwolnica Spadkowicz 2 25-113

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: Powiślak Końskowola - Garbarnia Kurów 0:3
  • II runda: KS Bogucin - Garbarnia Kurów 1:1, wygrana Bogucina w rzutach karnych

Lubelska klasa A, grupa II (VI poziom) - 2004/2005Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 AutoMróz Ryki 58 102-20
2 AmatorLeopoldów Rososz 40 60-32
3 Żyrzyniak Żyrzyn 40 57-38
4 Zawisza Garbów Spadkowicz 39 38-37
5 Ruch Ryki 34 44-58
6 Mazowsze Stężyca 29 37-40
7 LZS Dąbrowica 28 55-60
8 Powiślak Końskowola 28 34-37
9 KS Bogucin 24 26-63
10 Serokomla Janowiec 21 35-43
11 Cisy II Nałęczów 20 38-78
12 Garbarnia Kurów 17 28-48

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: Powiślak Końskowola - Garbarnia Kurów 4:1

Lubelska klasa A, grupa II (VI poziom) - 2005/2006Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Żyrzyniak Żyrzyn 68 85-22
2 AmatorLeopoldów Rososz 59 88-31
3 Gamerc Dąbrowica 55 73-28
4 KS Bogucin 52 63-40
5 Sygnał Chodel 40 65-55
6 Garbarnia Kurów 38 52-44
7 Ruch Ryki 37 51-44
8 Powiślak Końskowola 34 50-55
9 Serokomla Janowiec 32 67-64
10 Mazowsze Stężyca 32 50-60
11 Zawisza Garbów 31 52-58
12 LKS Kamionka 28 52-95
13 Cisy II Nałęczów 9 18-87
14 SokółKonopnica Kozubszczyzna 7 29-112

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: KS Ciecierzyn - Garbarnia Kurów 3:2

Lubelska klasa A, grupa II (VI poziom) - 2006/2007Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Hetman Gołąb Spadkowicz 43 51-22
2 AmatorLeopoldów Rososz 39 54-22
3 KS Bogucin 35 31-29
4 Serokomla Janowiec 28 31-31
5 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia Beniaminek 26 36-38
6 Mazowsze Stężyca 25 31-26
7 Powiślak Końskowola 18 25-28
8 Garbarnia Kurów 18 32-37
9 Ruch Ryki 18 27-33
10 Zawisza Garbów 7 11-62

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: Garbarnia Kurów - Hetman Gołąb 0:3

Lubelska klasa A, grupa II (VI poziom) - 2007/2008Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 AmatorLeopoldów Rososz 64 112-39
2 Mazowsze Stężyca 51 64-28
3 KS Góra Puławska Beniaminek 50 81-41
4 Żyrzyniak Żyrzyn Spadkowicz 49 69-46
5 Powiślak Końskowola 48 56-39
6 Stal II Poniatowa 44 66-42
7 Garbarnia Kurów 41 55-44
8 KS Bogucin 40 56-55
9 Serokomla Janowiec 31 41-70
10 Zawisza Garbów 30 45-72
11 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia 26 44-53
12 Pogoń Trzebiesza Beniaminek 23 49-97
13 Cisy II Nałęczów 17 37-85
14 MKS II Ryki 6 17-81

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: Pogoń Trzebiesza - Garbarnia Kurów 1:2
  • II runda: Garbarnia Kurów - KS Bogucin 4:1
  • III runda: Garbarnia Kurów - Cisy Nałęczów 3:5

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2008/2009Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 KS Góra Puławska Spadkowicz 56 79-26
2 Mazowsze Stężyca Spadkowicz 51 81-31
3 Stal II PoniatowaSpadkowicz 50 87-28
4 Garbarnia Kurów Spadkowicz 40 66-44
5 Powiślak Końskowola Spadkowicz 35 45-43
6 Zawisza Garbów Spadkowicz 30 46-74
7 KS Bogucin Spadkowicz 27 39-50
8 KS Drzewce 22 40-59
9 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia Spadkowicz 21 42-49
10 Żyrzyniak Żyrzyn Spadkowicz 18 31-68
11 Cisy II Nałęczów Spadkowicz 15 29-68
12 Serokomla Janowiec Spadkowicz 13 19-63

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: GLKS Michów - Garbarnia Kurów 2:5
  • II runda: Garbarnia Kurów - KS Góra Puławska 4:3
  • III runda: Garbarnia Kurów - Polesie Kock 1:3

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2009/2010Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Mazowsze Stężyca 66 89-16
2 Hetman Gołąb Spadkowicz 56 103-36
3 Stal II Poniatowa 55 97-34
4 Żyrzyniak Żyrzyn 53 77-47
5 KS Bogucin 45 58-53
6 Powiślak Końskowola 43 48-36
7 KS Drzewce 38 46-48
8 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia 34 39-52
9 Garbarnia Kurów 33 55-52
10 Cisy II Nałęczów 27 44-83
11 Zawisza Garbów 24 43-91
12 Bobry Karczmiska Pierwsze Beniaminek 23 38-79
13 Poraj Kraczewice Prywatne Beniaminek 16 33-90
14 Serokomla Janowiec 15 35-88

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: Zawisza Garbów - Garbarnia Kurów 2:6
  • II runda: KS Kazimierz Dolny - Garbarnia Kurów 2:4
  • III runda: Garbarnia Kurów - AmatorLeopoldów Rososz 2:1
  • IV runda: MKS Ryki - Garbarnia Kurów 5:3

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2010/2011Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Hetman Gołąb 55 90-21
2 Powiślak Końskowola 52 72-23
3 KS Góra Puławska Spadkowicz 43 71-31
4 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia 42 54-36
5 Stal II Poniatowa 41 52-38
6 Orły Kazimierz Dolny 40 72-36
7 Garbarnia Kurów 30 41-41
8 Żyrzyniak Żyrzyn 23 28-44
9 Drako Kowala Pierwsza Beniaminek 14 24-55
10 Bobry Karczmiska Pierwsze 13 38-90
11 Cisy II Nałęczów 12 30-81
12 Poraj Kraczewice Prywatne 12 17-93

Wojewódzki Puchar Polski

  • brak udziału

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2011/2012Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Powiślak Końskowola 64 82-21
2 Puławiak Puławy Beniaminek 59 82-18
3 Mazowsze Stężyca Spadkowicz 51 53-29
4 KS Góra Puławska 48 81-43
5 WikingLeśniczówka Poniatowa Beniaminek 47 63-29
6 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia 44 55-38
7 Żyrzyniak Żyrzyn 40 77-52
8 Garbarnia Kurów 38 47-48
9 KS Drzewce 36 44-47
10 Orły Kazimierz Dolny 26 41-71
11 Bobry Karczmiska Pierwsze 24 51-88
12 Stal II Poniatowa 17 36-62
13 Drako Kowala Pierwsza 14 23-95
14 Poraj Kraczewice Prywatne 8 20-113

Wojewódzki Puchar Polski

  • brak udziału

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2012/2013Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 WikingLeśniczówka Poniatowa 61 92-27
2 Mazowsze Stężyca 56 82-50
3 Wisła II Puławy Beniaminek 52 99-39
4 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia 52 60-38
5 Żyrzyniak Żyrzyn 48 72-43
6 KS Góra Puławska 47 78-39
7 Puławiak Puławy 34 61-69
8 AmatorLeopoldów Rososz Spadkowicz 36 67-59
9 KS Drzewce 34 43-48
10 Garbarnia Kurów 34 55-60
11 Poraj Kraczewice Prywatne 19 32-99
12 Drako Kowala Pierwsza 19 33-85
13 Bobry Karczmiska Pierwsze 18 43-93
14 Orły Kazimierz Dolny 10 19-87

Wojewódzki Puchar Polski

  • brak udziału

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2013/2014Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Wisła II Puławy 65 140-31
2 Mazowsze Stężyca 53 80-41
3 WodniakŁaziska Piotrawin Beniaminek 52 65-56
4 Żyrzyniak Żyrzyn 47 58-38
5 Serokomla Janowiec Beniaminek 44 71-48
6 KS Drzewce 42 54-37
7 KS Góra Puławska 42 63-53
8 Garbarnia Kurów 38 61-54
9 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia 37 55-52
10 AmatorLeopoldów Rososz 36 69-70
11 Bobry Karczmiska Pierwsze 24 46-96
12 Drako Kowala Pierwsza 17 39-103
13 Puławiak Puławy 15 54-89
14 Poraj Kraczewice Prywatne 12 26-113

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: Błękitni Dys - Garbarnia Kurów 2:1

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2014/2015Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Orły Kazimierz Dolny Beniaminek 53 85-34
2 Mazowsze Stężyca 53 76-27
3 Garbarnia Kurów 46 55-30
4 AmatorLeopoldów Rososz 43 62-47
5 Serokomla Janowiec 37 49-48
6 WodniakŁaziska Piotrawin 37 41-29
7 KS Drzewce 37 36-38
8 KS Góra Puławska 33 50-44
9 Żyrzyniak Żyrzyn 30 36-46
10 Cisy Nałęczów Spadkowicz 24 33-44
11 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia 23 29-43
12 Bobry Karczmiska Pierwsze 15 23-73
13 Drako Kowala Pierwsza 10 24-96

Wojewódzki Puchar Polski

  • brak udziału

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2015/2016Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 KS Góra Puławska 58 58-26
2 WodniakŁaziska Piotrawin 57 71-21
3 Garbarnia Kurów 56 71-38
4 Mazowsze Stężyca 51 60-36
5 Cisy Nałęczów 49 43-26
6 AmatorLeopoldów Rososz 44 76-56
7 Wawel Wąwolnica Beniaminek 31 43-63
8 KS Drzewce 30 41-52
9 Bobry Karczmiska Pierwsze 28 45-72
10 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia 27 42-76
11 Hetman Gołąb Spadkowicz 25 40-60
12 Żyrzyniak Żyrzyn 24 39-46
13 Serokomla Janowiec 24 35-54
14 Orlęta Dęblin Beniaminek 13 25-63

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: MKS/Lewart II Lubartów - Garbarnia Kurów 0:4
  • II runda: Wisła Józefów nad Wisłą - Garbarnia Kurów 3:2

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2016/2017Edytuj

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Garbarnia Kurów 64 71-25
2 Mazowsze Stężyca 62 71-28
3 KS Drzewce 56 62-35
4 Hetman Gołąb 48 81-41
5 Serokomla Janowiec 41 53-43
6 WodniakŁaziska Piotrawin 40 70-44
7 Orły Kazimierz Dolny Spadkowicz 39 56-56
8 Żyrzyniak Żyrzyn 35 46-51
9 Tęcza Bełżyce Spadkowicz 33 38-39
10 AmatorLeopoldów Rososz 33 54-65
11 Cisy Nałęczów 30 37-46
12 WilkiWilków Szczekarków-Kolonia 25 51-60
13 Wawel Wąwolnica 11 29-103
14 Bobry Karczmiska Pierwsze 0 14-97

Wojewódzki Puchar Polski

  • I runda: Piekiełko Przykwa - Garbarnia Kurów 0:1
  • II runda: Garbarnia Kurów - MKS/Ruch Ryki 1:6

Lubelska klasa okręgowa (VI poziom) - 2017/2018Edytuj

Poz. Klub Mecze Pkt. Bramki
1 POM/Iskra Piotrowice Spadkowicz 15 34 42-9
2 Wisła II Puławy 15 34 64-24
3 Stal Poniatowa 15 30 42-18
4 Polesie Kock Spadkowicz 15 29 34-20
5 Granit Bychawa 15 27 25-15
6 SokółKonopnica Kozubszczyzna Beniaminek 15 25 30-30
7 Piaskovia Piaski 15 23 25-29
8 Orion Niedrzwica Duża 15 22 17-17
9 Opolanin Opole Lubelskie 15 20 28-25
10 Janowianka Janów Lubelski 15 20 31-36
11 Sygnał Lublin 15 19 34-44
12 Tur Milejów-Osada 15 18 21-33
13 Orzeł Urzędów Beniaminek 15 11 21-43
14 GKS Niemce 15 10 14-28
15 Avia II Świdnik Beniaminek 15 9 20-36
16 Garbarnia Kurów Beniaminek 15 3 14-54

Wojewódzki Puchar Polski

  • II runda: Mazowsze Stężyca - Garbarnia Kurów 2:0


  • Beniaminek - beniaminek, Spadkowicz - spadkowicz z wyższej ligi
  • Awans danej drużyny do ligi wyżej
  • Baraż o pozostanie w lidze w obecnym sezonie
  • Spadek o klasę niżej
  • Dwa szczeble niżej, w związku z wycofaniem się klubu z trakcie rozgrywek lub upadek klubu po sezonie

Kadra seniorów - sezon 2017/2018Edytuj

BramkarzeEdytuj

  • Sebastian Antoniak
  • Grzegorz Kijowski †
  • Artur Poniewierski
  • Andrzej Wójcik

ObrońcyEdytuj

  • Przemysław Figiel
  • Kamil Głowacki
  • Tomasz Guz
  • Tomasz Haba
  • Mirosław Hajduk
  • Krzysztof Sieklicki
  • Sebastian Zlot

PomocnicyEdytuj

  • Karol Głowacki
  • Marcin Mazurkiewicz
  • Kacper Rukasz
  • Marek Sadurski
  • Damian Stelmach
  • Rafał Wałach
  • Paweł Wolszczak
  • Michał Zlot

NapastnicyEdytuj

  • Mateusz Bieniek
  • Paweł Partycki
  • Maciej Wiejak


Herb Kurowa Kluby sportowe i drużyny pożarnicze
Clementovia Klementowice (LZS; piłka nożna mężczyzn, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn, tenis stołowy kobiet i mężczyzn)
Garbarnia Kurów (Włókniarz, LZS, LKS, Kurowianka; piłka nożna mężczyzn, piłka siatkowa mężczyzn) - Kolonia Klementowice (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - LZS Kłoda (piłka nożna mężczyzn)
LZS Kurów (szachy mężczyzn) - OSP Bronisławka (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - OSP Buchałowice (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn)
OSP Choszczów (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - OSP Choszczów (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - OSP Klementowice (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn)
OSP Kłoda (zawody sportowo-pożarnicze kobiet i mężczyzn) - OSP Kurów (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - OSP Płonki (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - Topspin Kurów (tenis stołowy mężczyzn)
WspólnaSzansa Klementowice (tańce polskie kobiet i mężczyzn) - WspólnaSzansa II Klementowice (tańce polskie kobiet i mężczyzn) - ZakładyFutrzarskie Kurów (LZF, zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.