FANDOM


KKS Garbarnia II Kurów
Herb Garbarni
Data założenia 14.06.2018
Siedziba 24-170 Kurów, ulica Warszawska 15
Nazwa stadionu Stadion im. Karola Wolnego
Telefon 605383641
Barwy zielono-czerwone
Prezes Maciej Wiejak
Trener Michał Kuflewski
Pojemność stadionu 300 krzesełek
Oświetlenie brak
Wymiary boiska 104x68 m
Najwyższe zwycięstwo Garbarnia - Powiślak II Końskowola 2:1 (klasa A, 18.08.2018)
Najwyższa porażka Zawisza Garbów - Garbarnia 9:1 (mecz towarzyski, 24.07.2018)

Kurowski Klub Sportowy Garbarnia II - druga drużyna klubu piłkarskiego Garbarnia mającego siedzibę w Kurowie.

HistoriaEdytuj

Piłkarskie rezerwy obecnej Garbarni (występującej wówczas pod nazwą LZS lub LKS) powstały w latach 60., 70. lub 80. XX wieku, jednak prawdopodobnie nie grały w oficjalnych rozgrywkach, a tylko w sparingach. 14 czerwca 2018 roku zarząd klubu zatwierdził powołanie drugiej drużyny Garbarni w miejsce drużyny juniorów.

Sekcja piłki nożnej mężczyzn - archiwum sezonówEdytuj

Lubelska klasa B, grupa II (VIII poziom) - 2018/2019Edytuj

Poz. Klub Mecze Pkt. Bramki
1 Drako Kowala Pierwsza 12 26 38-16
2 GKS Abramów 12 25 28-17
3 Cisy Nałęczów 12 25 30-15
4 Powiślak II Końskowola Beniaminek 12 23 36-19
5 ZawiszaGarbów Wola Przybysławska 12 23 36-16
6 Legion Tomaszowice 12 19 41-23
7 SKS Leokadiów 12 19 30-27
8 Stal II Poniatowa 12 18 35-26
9 Serokomla Janowiec Spadkowicz 12 17 22-23
10 Garbarnia II Kurów Beniaminek 12 16 17-24
11 Poraj Kraczewice Prywatne 12 9 11-39
12 DąbrowiakDąbrowaWronowska Plizin 12 3 10-53
13 Jaworzanka Rogów 12 3 10-46


  • Beniaminek - beniaminek, Spadkowicz - spadkowicz z wyższej ligi
  • Awans danej drużyny do ligi wyżej
  • Baraż o pozostanie w lidze w obecnym sezonie
  • Spadek o klasę niżej
  • Dwa szczeble niżej, w związku z wycofaniem się klubu z trakcie rozgrywek lub upadek klubu po sezonie

Kadra - sezon 2018/2019Edytuj

BramkarzeEdytuj

  • Jakub Baran
  • Wojciech Chabros
  • Michał Karnas
  • Artur Poniewierski

ObrońcyEdytuj

  • Przemysław Figiel
  • Tomasz Haba
  • Mirosław Hajduk
  • Michał Kuflewski
  • Antoni Muzyka
  • Krzysztof Sieklicki
  • Kacper Sołyga
  • Rafał Sołyga
  • Paweł Stasiak
  • Szymon Szczepaniak
  • Dominik Wawer
  • Adam Wójcik
  • Sebastian Zlot

PomocnicyEdytuj

  • Mateusz Czuchryta
  • Filip Drążkiewicz
  • Maciej Dziak
  • Karol Głowacki
  • Hubert Gotowała
  • Szymon Górecki
  • Kacper Jasiocha
  • Jakub Kukier
  • Kamil Kusyk
  • Jakub Łubek
  • Karol Opolski
  • Piotr Ogrzyński
  • Igor Promis
  • Mateusz Próchniak
  • Kacper Rukasz
  • Marek Sadurski
  • Paweł Serewa
  • Kacper Skorupski
  • Rafał Wałach
  • Aleksander Wąsik
  • Adam Wiercigroch
  • Sebastian Wojnowski
  • Paweł Wolszczak
  • Michał Zlot

NapastnicyEdytuj

  • Mateusz Bieniek
  • Robert Mirosław
  • Paweł Partycki
  • Sebastian Poradzisz
  • Patryk Rukasz
  • Karol Skorupski
  • Maciej Wiejak


Herb Kurowa Kluby sportowe i drużyny pożarnicze
Clementovia Klementowice (LZS; piłka nożna mężczyzn, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn, tenis stołowy kobiet i mężczyzn)
Garbarnia Kurów (Włókniarz, LZS, LKS, Kurowianka; piłka nożna mężczyzn, piłka siatkowa mężczyzn) - Garbarnia II Kurów (piłka nożna mężczyzn)
Kolonia Klementowice (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - LZS Kłoda (piłka nożna mężczyzn) - LZS Kurów (szachy mężczyzn)
OSP Bronisławka (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - OSP Buchałowice (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - OSP Choszczów (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn)
OSP Klementowice (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - OSP Kłoda (zawody sportowo-pożarnicze kobiet i mężczyzn)
OSP Kurów (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - OSP Płonki (zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn) - Topspin Kurów (tenis stołowy mężczyzn)
WspólnaSzansa Klementowice (tańce polskie kobiet i mężczyzn) - WspólnaSzansa II Klementowice (tańce polskie kobiet i mężczyzn)
ZakładyFutrzarskie Kurów (LZF, zawody sportowo-pożarnicze mężczyzn)